Interesujesz się polityką zagraniczną i dyplomacją? Śledzisz bieżące wydarzenia na świecie i chciałbyś wiedzieć więcej? Szukasz kogoś z kim mógłbyś porozmawiać na temat wyborów w Niemczech i przyszłości Unii Europejskiej? A może w wolnej chwilii chciałbyś podzielić się swoją opinią na temat sytuacji na Półwyspie Koreańskim?

Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! SKN Spraw Zagranicznych SGH pomoże Ci realizować swoje pasje, poznać wiele szanowanych osobistości i nawiązać międzynarodowe kontakty. Brunch u Ambasadora Kanady – marzenie? Nic bardziej mylnego. Dzięki Akcji Dyplomacji będziesz miał możliwość uczestniczyć w wizytach studyjnych w ponad 70 placówkach dyplomatycznych w Warszawie! Wyjedziesz na tydzień do Niemiec w ramach Polsko-Niemieckiego Forum Gospodarczego, weźmiesz udział w Polmunie – symulowanych obradach ONZ-u, czy nauczysz się savoir vivre’u podczas Jesiennej Szkoły Młodych Dyplomatów. W poniedziałki wygospodaruj sobie trochę czasu – nasze Światowe Poniedziałki cieszą się ogromną popularnością. Za to podczas Human Rights Week będziesz miał możliwość zgłębić temat przestrzegania praw człowieka w Polsce i na świecie.

Brzmi ciekawie? Nie czekaj – aplikuj już teraz do SKN Spraw Zagranicznych SGH i razem z nami zdobywaj cenne doświadczenie!

Jak do nas dołączyć?
KROK 1: Polub nasz fanpage SKN Spraw Zagranicznych SGH

KROK 2: Wypełnij formularz aplikacyjny (do 16.10, 23:59): https://goo.gl/forms/Zfihd5RkkzvOn16R2

KROK 3: Przyjdź na rozmowę rekrutacyjną (20.10-27.10)

Do zobaczenia!

[For English speakers only] If you are interested in joining SGH Foreign Affairs Society, please send us a message via Facebook. We will contact you directly.