Czym jest Jesienna Szkoła Młodych Dyplomatów?

Jesienna Szkoła Młodych Dyplomatów to cykl warsztatów, których uczestnicy mogą poznać świat różnorodnych aspektów dyplomacji – savoir-vivre, zdolności przywódcze i negocjacyjne, współpraca w kręgach wielokulturowych, protokół dyplomatyczny. Spotkania prowadzone są przez doświadczonych trenerów oraz osoby bezpośrednio związane ze środowiskiem dyplomatów. Projekt organizowany jest od 2011 roku we współpracy z wieloma instytucjami i organizacjami. 

Jesienna Szkoła Młodych Dyplomatów 2017

W ramach tegorocznej edycji Jesiennej Szkoły Młodych Dyplomatów uczestnicy wzięli udział w warsztatach z walca angielskiego (poprowadzonych przez Kacpra Pawłowskiego – tancerza najwyższej międzynarodowej klasy S), a także w spotkaniu “O Public Relations i Dress Code”. Gościem JSMD 2017 był także p. Marcin Święcicki – ekonomista, przewodniczący Forum Ruchu Europejskiego oraz były prezydent Warszawy. Przyszli dyplomaci uczestniczyli także w koncercie muzyki klasycznej.

Dziękujemy wszystkim prelegentom, uczestnikom oraz organizatorom wydarzenia za chęć współpracy oraz liczną obecność. Do zobaczenia za rok!