jsmd

Idealna okazja, by zapoznać się z profesją dyplomaty, umiejętnościami i wiedzą potrzebną w środowiskach międzynarodowych i pracy na wysokim szczeblu - Jesienna Szkoła Młodych Dyplomatów to cykl warsztatów, których uczestnicy mogą poznać świat różnorodnych aspektów dyplomacji – savoir-vivre, zdolności przywódcze i negocjacyjne, współpraca w kręgach wielokulturowych, protokół dyplomatyczny. Spotkania prowadzone są przez doświadczonych trenerów oraz osoby bezpośrednio związane ze środowiskiem dyplomatów.

Projekt organizowany jest od 2011 roku we współpracy z Europejską Akademią Dyplomacji oraz Fundacją im. Kazimierza Pułaskiego i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Warsztaty odbywają się raz w tygodniu w okresie od listopada do stycznia. W zeszłorocznej edycji spotkania prowadzone były m.in. przez ambasadora RP Wojciecha Piekarskiego i założycielkę EAD Katarzynę Pisarską.

Warty podkreślenia jest fakt iż zagadnienia poruszane podczas warsztatów przydatne są nie tylko na drodze kariery dyplomaty, ale także w wielu innych profesjach i środowiskach, dlatego zachęcamy do udziału wszystkich chcących wzbogacić swoje umiejętności. Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo w projekcie.

Do udziału w projekcie zapraszamy studentów i doktorantów SGH jak i również innych uczelni.

Event na facebook'u

 

Wypełnij formularz aplikacyjny

Na zgłoszenia czekamy do 9 listopada!