śp

Sztandarowy projekt SKN SZ to przede wszystkim możliwość poszerzenia swojej wiedzy i konfrontacji poglądów w zakresie bieżących zagadnień społeczno-polityczno-ekonomicznych. W cotygodniowych spotkaniach SKN SZ zaprasza do zapoznania się z opinią ekspertów i dyskusję na tematy związane z aktualnymi wydarzeniami i problemami na świecie.

Każde spotkanie dotyczy jednego wybranego zagadnienia. W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność przeprowadzić ŚP na tematy budzące wiele emocji m.in o społecznych protestach wokół Mundialu w Brazylii, Igrzyskach w Soczi, polityce Viktora Orbana, sytuacji na Ukrainie czy pewności gwarancji NATO.

Spotkania składają się z dwóch części: panelu eksperckiego i pytań publiczności. Czas po spotkaniu to również okazja do nawiązania cennych kontaktów.

eśpe

Mieliśmy okazję gościć wielu szanowanych ekspertów – dziennikarzy, politologów, ekonomistów, osoby ze środowiska akademickiego – m.in. Zbigniewa Pisarskiego, Katarzynę Górak-Sosnowską, Wojciecha Góreckiego czy Andrzeja Talagę Pośród naszych gości specjalnych znalazły się też takie postaci jak Horst Köhler, Philippe Maystadt oraz Martin Schulz.

Spotkania odbywają się w poniedziałki o godz. 19:00 w Budynku C Szkoły Głównej Handlowej. Dokładne informacje dotyczące konkretnego spotkania są ogłaszane zarówno na stronie, jak i na wydarzeniu na Facebooku.